Gamintojai

Gamintojai

„Bezgluten“ produktai be glitimo ir PKU

Bezgluten

„Bezgluten“ 2007 – 2010 m. tituluotas kaip geriausio begliuteninio produkto laimėtojas Lenkijoje, nuolat tobulėdamas ir ieškodamas naujų sprendimų būdų siekia gerinti kliento savijautą, bei užtikrinti platų, ypatingo skonio maisto produktų asortimentą.

„Bezgluten“ produkcija jau 6 metus yra sertifikuota Lenkijos celiakijos draugijos, Tarptautinės Celiakijos Draugijos narės, sertifikatu. Sertifikate pažymima, jog produktų pakuotėse šie gamintojai leistinai naudoja tarptautinę ikoną, patvirtinančią begliuteninę gamybą. Šis sertifikatas užtikrina saugumą begliuteninės dietos besilaikantiems žmonėms, kuris yra patvirtintas nepriklausomų laboratorijų ilgamečių testavimų bei tikrinimų metu gautais rezultatais. Testavimo metu nustatyta, kad visi „Bezgluten“ produktai turi ne daugiau kaip 3 ppm glitimo.

Klientai „Bezgluten“ įvardija kaip naujienų siekiančią, garbingą kompaniją su visada gerais pasiūlymais bei produktų prieinamumu. Nuo 2011 m. „Bezgluten“ pradėjusi prekiauti Lietuvoje, papildė Europos šalių sąrašą: Austrija, Prancūzija, Olandija, Italija, Vengrija, Rumunija, Graikija, Belgija, Rusija, Ukraina, Slovėnija, Danija, Portugalija, Ispanija, Airija, Suomija, Estija, Latvija.

Pakuočių ženklinimas

„Bezgluten“ išsiskiria tuo, jog stengiasi palengvinti produktų pasirinkimą, kiekvieną iš jų ženklindama specialiomis ikonomis. Ikonos, ženklinančios kiekvieną produkto pakuotę reiškia kokių sudėtinių dalių gamyboje nenaudota ar tinka specialios eliminacinės dietos besilaikantiems:

Bezgluten ikona 1Bezgluten ikona 2Bezgluten ikona 3Bezgluten ikona 4Bezgluten ikona 5

Išskirtinis ir unikalus „Bezgluten“ produktas – begliuteninis kviečių krakmolas – nepakeičiamas gaminant iš begliuteninių miltų. Įmaišius jo į begliuteninius kepinius, išgaunamas gaminio purumas, tešla lengviau kildinasi, pagerėja jos elastingumas. Celiakija sergantys žmonės jį gali saugiai vartoti, kadangi tai yra sertifikuotas, kaip turintis 8.7 ppm (leistina iki 20 ppm) glitimo, produktas.

Produktams taikoma griežta kontrolė

Produkcijos gamybos metu naudojamos tik atrinktos ir griežtai reikalavimus atitinkančios sertifikuotos begliuteninės žaliavinės medžiagos. Saugios gamybos be glitimo procesą užtikrinimą garantuoja tarptautinė kokybės valdymo sertifikatacija ISO 9001:2008 ir HACCP wg CAC / RCP 1-1969 Rev.4 (2003).

Kiekvieno produkto pristatymo rinkai metu naujas produktas tiriamas nepriklausomose laboratorijose ir teikiamas tokią veiklą reglamentuojančioms Lenkijos Nacionalinėms Institucijoms.

Norite sužinoti daugiau?

Apsilankykite www.bezgluten.pl

Kur galima įsigyti „Bezgluten“ produktų?

Visą asortimentą galite įsigyti:
„TikraiBe.lt“ parduotuvėje Kaune, Lašo g. 3.

Dalį asortimento:

VILNIUJE:
„Gintarinė vaistinė“ Baublio g. 2
„Gyvi namai“ parduotuvėje, Antakalnio g. 43/2, Vilnius (prie Šilo tilto).

PANEVĖŽYJE:
Bet kurioje „Euro vaistinė“ vaistinėje

Receptinius Bezgluten produktus, celiakija ir fenilketonurija sergantiems  galima atsiimti užsisakius bet kurioje artimiausioje Lietuvos vaistinių tinklo „Euro vaistinė“ vaistinėje arba „Gintarinė vaistinė“ Baublio g.2, Vilnius.

„Orgran“

Orgran

Ieškantieji maisto produktų, padedančių siekti geresnės sveikatos ir savijautos, pasikliauja „Orgran“ vardu. Visame pasaulyje tik „Orgran“ ir dar keletas bendrovių turi gamyklas, kuriose viskas skirta vien sveikiems ir maistingiems produktams be glitimo kurti ir gaminti.

Šiandienos vartotojai vis dažniau nori rinktis mitybą, kuri yra sveika, teikianti pakankamai maistinių medžiagų ir pritaikyta individualioms reikmėms. „Orgran“ produktai yra sukurti, galvojant apie žmones, kurie nori gyventi sveikiau. „Orgran“ produktuose naudojami tik natūralūs ingredientai.

Tiems, kuriems būtina speciali mityba, lengva ir patogu rinktis „Orgran“ produktus, nes nereikia studijuoti sudėtingiausių ingredientų sąrašų. Pasirinkimą palengvina ant produkto pakuotės pateikta aiškiai matoma lentelė.

„Orgran“ jau daugiau kaip 50 metų padeda džiaugtis puikia vidine sveikata.

„Orgran“ gamina platų natūralių maisto produktų be glitimo asortimentą, eksportuojamą į daugiau kaip 55 Pasaulio šalių.

„Orgran“ siūlomas platus asortimentas padeda subalansuoti mitybą, renkantis maisto produktus, vertinamus dėl grynumo, maistinių medžiagų įvairovės ir puikaus skonio.

„Orgran“ pagalba, siekiant geresnės sveikatos ir savijautos, leido bendrovei užsitarnauti pažangaus ir patikimo maistingų, natūralių produktų be glitimo gamintojo reputaciją.

„Orgran“ produktai yra be glitimo, be kviečių, be pieno produktų, be kiaušinių, be mielių ir tinka veganams bei košerinį maistą vartojantiems.

„Orgran“ produktai yra sertifikuoti pagal tarptautinius Allergen Free International (A.F.I.) standartus. Sertifikatas garantuoja, kad maisto produktai yra pagaminti, laikantis griežtų gamybos sąlygų, užtikrinant produktų grynumą, be kryžminės taršos ir įprastinių maisto alergenų, pavyzdžiui glitimo, pieno produktų ir gyvulinės kilmės medžiagų.

Sergantieji celiakija, cukriniu diabetu, vegetarai ir veganai, žmonės, kuriuos vargina DŽS, alergijos ir netoleravimas, pasitiki „Orgran“ gaminamais natūraliais maisto produktais.

„Orgran“ produktai yra be dirbtinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų ir konservantų.

„Orgran“ produktai išreiškia paprastą, platų požiūrį į geresnę sveikatą ir savijautą. „Orgran“ rekomenduoja daugelis sveikatos apsaugos institucijų, mitybos specialistų ir dietologų.

Norite sužinoti daugiau?

Apsilankykite www.orgran.com

Kur galima įsigyti „Orgran“ produktų?

„Orgran“ produktų asortimentą rasite šiose parduotuvėse:

VILNIUJE:
Vilniaus Akropolio „Euro vaistinė“ – Ozo g. 25

KAUNE:
„TikraiBe.lt“ parduotuvėje, V.Lašo g. 3, Kaunas

Kauno Akropolio „Euro vaistinė“ – Karaliaus Mindaugo pr. 49

KLAIPĖDOJE:
Klaipėdos Akropolio „Euro vaistinė“ – Taikos pr. 61

X