Kaip pirkti

Kaip pirkti

UŽSAKYMAS

Pirmas žingsnis – registracija. Visa Jūsų nurodyta informacija bus naudojama tik užsakymo pristatymo tikslais. Suradę norimą pirkti prekę ir pasirinkę norimą prekės kiekį, spauskite „Į krepšelį“. Į krepšelį galite įdėti kiek norite prekių. Savo prekių krepšelyje, matysite visus norimus produktus, užsakymo kainą, pristatymo kainą ir bendrą sumą. Surinkus visas norimas prekes, spauskite „Apmokėti“ ir pasirinkite apmokėjimo būdą – mokėjimas pavedimus arba tiesiogiai. [ /accordion ][ accordion title="APMOKĖJIMAS" ]Užsakymą apmokėti galite:

 • bankiniu pavedimu. Pasirinkus šį apmokėjimo būdą, už prekes turėsite apmokėti padarydami pavedimą į mūsų banko sąskaitą. Mokėjimo paskirtyje, įrašyti Jūsų užsakymo numerį. Užsakymas bus išsiųstas, gavus pinigus į įmonės sąskaitą.Atsiskaitomosios sąskaitos Nr: LT38 7300 0101 2214 7204
  Bankas: Swedbank AB
  Gavėjas: UAB Betika
  Gavėjo kodas: 302505730
  Mokėtojas: (Jūsų Vardas, Pavardė)
  Mokėjimo paskirtis: užsakymo numeris.
 • Tiesiogiai, PaySera.

PRISTATYMAS

 • Pristatymo kaina 3,90 Eur,
 • perkant už 30 Eur ir daugiau, prekės pristatomos nemokamai.

Po prekių apmokėjimo, paruošiame ir išsiunčiame prekes, kurias Jums pristatys VENIPAK kurjeris Jūsų nurodytu adresu.
Prekės, esančios mūsų sandėlyje, pasiekia per 1 – 3 darbo dienas (švenčių laikotarpiu siuntimas užtrunka).
Prekės siunčiamos tik Lietuvos teritorijoje.

GRĄŽINIMAS

Daiktų grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001 m. birželio 29 d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“.
Grąžinama prekė privalo būti pilnai sukomplektuota. Už pilną prekės sukomplektavimą ir supakavimą atsakote Jūs. Jeigu prekė nėra pilnai sukomplektuota ir tinkamai supakuota, mes ar mūsų atstovas nepriima prekės grąžinimui. Prekė turi būti grąžinama toje pakuotėje, kurioje ji buvo pristatyta. Pakuotė turi būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta. Prekes grąžinate savo transportu, išskyrus atvejus, kai prekė yra grąžinama dėl prekės kokybės. Kai grąžinama nekokybiška prekė, įsipareigojame pasiimti nekokybišką prekę ir ją pakeisti analogiška preke. Tuo atveju, kai neturime analogiškos prekės, grąžiname už prekę sumokėtus pinigus.

X